Щоб отримати дисконтну картку необхідно придбати 3 продукти за роздрібною ціною. Це можуть будь-які продукти на ваш вибір - 3 різних найменуваня, чи 3 одиниці одного продукту.Починаючи з четвертого продукту і на всі наступні покупки буде діяти знижка 28.6 % в будь-якому офісі Вівасан. Бути споживачем Вівасан дуже зручно та вигідно, адже жодна мережа аптек чи супермаркетів не надає такої знижки.

Наша компанія заохочує покупців, якщо ви зробите першу покупку на суму 936 гривень, то отримаєте в подарунок 2 креми по 15мл, на суму 1170 грн - ви отримаєте 4 креми в подарунок, 1404 грн - 6 кремів та зубну пасту по 15мл. Таким чином ви зможете швидче вивчити палітру нашої продукції. Багато наших покупців здійснюють першу покупку на вищезгадані суми саме для того, щоб отримати нагоду спробувати ширший асортимент нашої продукції.

Картка постійного клієнта діє у всій мережі Вівасан, а саме в 70 офіс-магазинах України та 30 країнах світу.

Отримуючи карту постійного клієнта ви не маєте жодинх зобов"язань - ні здійснювати регулярні закупи, ні розповсюджувати нашу продукцію. Ви отримуєте знижку та можете використовувати її коли вам зручно та за потреби. При оформленні карти клієнти нам не потрібні ваші особисті дані - паспортні дані чи ідентифікаційний номер, детальна адреса. Це карта споживача, а не підприємця - державні органи не мають жодного відношення до ваших закупів.

Як власник катрки клієнта ви отримаєте ряд вигідних переваг - додаткові знижки, право на участь в різних конкурсах, акціях від компанії.

Якщо ви порекомендуєте продукцію Вівасан вашим знайомим, розкажете про можливість оформлення картки постійного клієнта ви отримаєте винагороду від компанії Вівасан за нового споживача - подарунки, які ви оберете з усього асортименту продукції Вівасан. Чим більша сума покупки людини, яку ви запросили ти більший подарунок отримаєте ви. Таку діяльність не можна розглядати як бізнес, а від подарунків не відмовляється ніхто. Якщо вас запросили спробувати продукцію Вівасан ви також отримаєте нагоду відвідати інформаційні лекції, школи-навчання, дегустації продукції. Ви матимете нагоду отримати корисну інформацію про здоров'я, продукцію Вівасан та її використання.