Доброго Дня, дорогий друг і можливий колега!

Радий привітати Вас на даному сайті й готовий розповісти про можливості співробітництва безпосередньо з компанією Вівасан.

Порівнюючи різні компанії, можна прийти до висновку, що маркетинг-план компанії Вівасан один із самих вигідних для дистриб'юторів, особливо для початківців.

Отже:

Стадії бізнесу

Є й інші премії, але зупинимося поки тільки на цих п'ятьох вище згаданих пунктах. Дистриб'юторські ціни доступні відразу після реєстрації в компанії, і вони однакові для всіх,що зареєстрували дисконтну карту Вівасан. Простіше говорячи якщо Роздрібна ціна продукту 140 євро, те після реєстрації в компанії, Ви здобуваєте її за 100 євро.

Якщо ж Ви реалізуєте продукцію Вівасан, рекомендуєте її іншим, то за весь сумарний оборот (Ваш, і всіх клієнтів, які оформили дисконтні карти через Вас), компанія нараховує на Ваш рахунок Об'ємну Знижку. Максимальний 21%, компанія нараховує Вам, коли Ваші обороти досягають 6000 євро. Якщо цей оборот від 3300 до 5999 євро, то премія складе 19%. Якщо від 1900 до 3299 - 14%, при оборотах від 1000 до 1899 - 12,5%, від 600 до 999 - 10%, від 200 до 599 - 6%, від 50 до 199 - 4%.

Крім цих основних премій, існує три премії для мотивації роботи зі структурою, тобто з тими дистриб'юторами, які зареєстровані безпосередньо через Вас. Якщо не вдаватися в докладні розрахунки, а тільки послатися на реальні приклади, то одержувати премію Вівасан (не вважаючи прибутку від продажів) в 1000-1200 євро, можна досягши особисто-групового обороту в 5000-6000 євро. На сьогоднішній день, це дуже непогана зарплата, якщо врахувати що Ви маєте не просто фіксований оклад, а доход з перспективою росту. Таких результатів можна домогтися за рік-два робіт у компанії Вівасан, а іноді й за кілька місяців. Так буває. Я Вас можу познайомити з людьми, які досягали обороту 6000 євро в перші три місяці роботи. Звичайно це виключення із правил, однак рік-два, це зовсім реальні цифри.

При цьому Ви не сидите із продукцією на руках, Ви не маєте зобов'язань по закупівлі певної кількості продукції. Немає. Ви спокійно працюєте в міру надходження замовлень від Ваших клієнтів. Ви працюєте над побудовою своєї структури, і кількість людей у Вашій першій лінії ніхто не обмежує. Однак наша практика показала, що нема рації набирати команду в перший рік роботи більше 5 чоловік (у свою першу лінію). Більш докладно про те, як саме будувати свою успішну команду, ми розповімо під час навчання.

Перспектива подальшого розвитку компанії Вівасан на Українському ринку. Компанії Вівасан уже більше 15 років. Це гарний іспитовий термін, перевірка на міцність. Компанія успішно справляється з багатьма труднощами, і постійно розширює географію своїх представництв, як у Росії, так і за рубежем. Однак компанія ще кілька років назад не була на слуху. Як ми вже відзначали, вона розвивається в основному за рахунок самих споживачів продукції, зовсім природно . Основна частка дисконтні карти, що оформили, - це кінцеві споживачі, звичайні клієнти, а не дистриб'ютори компанії. Це говорить багато про що. Продукції довіряють, вона затребувана. А отже, у будь-якої людини починаючий бізнес із компанією Вівасан, є всі шанси знайти своїх клієнтів, створити свою споживчу групу, знайти однодумців у побудові бізнесу, лідерів для своєї команди.