Сім головних причин хвороб

2012-12-01
Чому одна людина хворіє якоюсь хворобою, а інша, що знаходиться в таких же умовах, залишається здоровою? Ці суперечності змушують визнати існуючий взаємозв`язок і єдність фізичного і духовного начала в людині.

Щоби бути здоровим, потрібно передусім мати здорові думки

2012-11-25
Віталій - лікар не зовсім звичайний, хоча й закінчив медичний ВНЗ, здобув спеціальність невролога. Після того Віталій ПРОКОПІВ із власної ініціативи взявся опановувати ще й східну медицину. Вивчив точковий масаж шіацу, засвоїв основи рефлексотерапії. У фаховому становленні дуже допомогли Віталієві Михайловичу знання, що набув з інеології - науки, яка вивчає інформаційно-енергетичний обмін у Всесвіті, взаємозв’язок і взаємодію людини з усіма живими об’єктами. Він виступає перед зацікавленою аудиторією з лекціями про засади здорового способу життя. Я попросив Віталія Прокопіва, викладача Української академії цілительства, ознайомити читачів «Галичини» з тими рецептами здоров’я, які він не втомлюється пропагувати і які покладено в основу його власного способу життя й лікарської практики.

Про що говорять хвороби?

2012-11-11
Про що говорять хвороби? Дослідження фахівців в області психосоматичної медицини показали наступне.

Аромотерапія в сімї

2012-09-09

Ароматерапія – це природній, мудрий, стародавній, науково обгрунтований метод лікування і профілактики за допомогою ефірних олій.

Основною перевагою ароматерапії є регулююча дія не тільки на окремі органи, а на весь організм в цілому. Лікувальний і профілактичний ефект досягається малими концентраціями, які включають механізми саморегуляції і відновлюють біоенергетичний баланс.


Наші діти і школа

2012-06-06
В определенном возрасте наши дети идут в  школу. Там они приобретают необходимые знания, которыми пользуются потом в течение жизни. Однако, не только знания они получают. Из года в год, придя в школу, наши дети «получают» стрессы, проблемы со зрением и паразитов.